İngiliz The Times’a göre Akdeniz’in en iyisi…

İngilizlerin tatil tercihlerini yönlendiren The Times gazetesinin seyahat editörü Jane Knight tarafından kaleme alınan makalede Hillside, Akdeniz’in en iyileri arasında gösterildi.

Hillside Beach Club, ünlü İngiliz gazetesi The Times tarafından geçtiğimiz haftalarda yayımlanan makalede seyahat editörünün seçimi olarak sıralandı.

Aylık 16 milyon sayfa görüntülemesi ve 400 bin üzerindeki günlük tirajı ile İngiltere’nin en çok okunan gazetelerinden The Times’ın hafta sonu ekinde yayımlanan haberde, Hillside Beach Club 4 otel arasında ilk sırada yer aldı.

‘Seyahat editörünün seçimi – En İyi Tatil’ başlıklı haberde, Hillside’ın eşsiz lokasyonundan, ünü dünyaya yayılmış gönülden hizmetinden, restoranlarındaki benzersiz lezzetlerinden, çocuklar ve aileleri için tasarlanmış aktivitelerden detaylarıyla bahsediliyor.

‘En İyi Aile Tatili Deneyimi Sunmak’ isimli vaka çalışmasında incelenerek, başarı hikayesi ile dünyanın önde gelen üniversitelerinden Harvard Business School’da ders konusu olan otel, yurt dışı basınından gördüğü yoğun ilgi ile ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

Hillside’ın başarı öyküsü Harvard’da ders oldu

Hillside Beach Club, Harvard Business School’da ders oldu. Dünyanın başarılı markalarının hikayelerini ders konusu yapan Harvard Business School, Hillside Beach Club’ın %99’lara varan istisnai seviyedeki misafir memnuniyeti ve dünyada bu boyutta tesislerde örneğine rastlanmayan %68 seviyesindeki yeniden geliş oranları ile elde ettiği başarı öyküsünü, “Akdeniz’de En İyi Aile Tatili Deneyimi Sunmak” başlıklı vaka çalışmasıyla inceledi.

Alarko Turizm Grubu Başkanı Edip İlkbahar, “Türkiye’de turizmin yaşadığı bu zorlu yılda böyle bir çalışmada yer almak, hepimiz için gurur kaynağı oldu” dedi.

keyboard_arrow_up